Převodník HD video signálu JX-T100K

152,89 Kč
152,89 Kč bez DPH

Modernizovaná pasivní twistová sada s ochranou proti blesku a pozlacenými konektory BNC, pro přenos HD video signálu, po krouceném páru kabelu UTP.Použítí pro systém AHD, CVI a TVI až do rozlišení až 8Mpx-4K. Novinkou je možnost spojování jednotlivých kusů k sobě, za pomocí bočních svorek.

Počet
Skladem

Za pomocí této sady, lze přenášet obraz po datovém kabelu UTP v systémech AHD, CVI a TVI až na vzdálenost 400m (1Mpx), 250m (2Mpx, 3Mpx, 4Mpx, 5Mpx, 8Mpx). Další nespornou výhodou je integrovaná ochrana proti blesku. Každý vysílač a přijímač je opatřen svorkovnicí označenou plus a mínus pro uchycení dvou drátků z páru (jeden plus a jeden mínus), na opačné straně je vyveden z kablíku cca 5cm pozlacený BNC konektor. Pro správnou instalaci je zapotřebí dbát na dodržení stejných barev páru pro plus a mínus, naopak vysílač a přijímač není označen a lze zvolit libovolný kus.

Na těle převodníku je boční konzole, která umožňuje spojení twistů k sobě zasunutím a tím vznikne pevná konzole pro lepší matipulaci.

Nejčastější použití na jeden vodič:

1x video + 1x napájení za pomocí JX-T100K  (obraz pro 1 kameru včetně napájení do cca 100m v návaznosti na síle IR, pro napájení použijete šroubovací konektor 2,1mm vidlice a zdířka, pro které použijte spárování tří vodičů na plus a tří na mínus). Poslední pár napojíte na svorkovnici převodníku, dle obrázku. Pozor, na video signál se využívá pouze jeden pár!

Další možnosti zapojení:

4x video za pomocí JX-T100K
2x video + 2x napájení za pomocí JX-T100K (obraz pro 2 kamery včetně napájení do cca 30m v návaznosti na síle IR).Sadu lze použít i na klasický analog D1 nebo 960H.Specifické reference