Převodník HD video signálu přes RJ45 - JX201C

297,52 Kč
297,52 Kč bez DPH

Modernizovaná pasivní twistová sada s ochranou proti blesku a zemní smyčce s pozlacenými konektory BNC. Tato sada využívá datové konektory RJ45 pro přenos HD video signálu i napájení, po krouceném páru kabelu UTP. Lze použít pro systémy AHD, CVI a TVI až do rozlišení až 8Mpx-4K. Novinkou je možnost spojování jednotlivých kusů k sobě, za pomocí bočních svorek.

Počet
Skladem

Za pomocí této sady, lze přenášet obraz po datovém kabelu UTP v systémech AHD, CVI a TVI až na vzdálenost 400m (1Mpx), 250m (2Mpx, 3Mpx, 4Mpx, 5Mpx, 8Mpx). Další nespornou výhodou je integrovaná ochrana proti blesku a zejména ochrana proti zemní smyčce. Každý vysílač a přijímač je opatřen zásuvkou pro datové konektory RJ45. Instalace je možná, jak za pomoci hotového datového kabelu, tak po nalisování koncovek RJ45. Vysílač a přijímač není označen a lze zvolit libovolný kus. Tato sada slouží pro vedení HD video signálu a napájení pro jednu kameru. Délka vedení UTP datového kabelu je závislá na odběru kamery, pokud se jedná o kameru s nočním viděním od 20 do 30m odpovídá délce cca 60m. Napájení používané pro analogový systém je vždy 12V a po větší vzdálenosti se tato hodnota snižuje (záleží na průřezu vodiče). U této sady je to 3x vodič UTP pro plus a 3x vodič pro mínus. Roli také bude hrát kvalita datového kabelu UTP (CAT5 nebo CAT6) a to zejména v delších vedení 60 až 80m. Pokud bude UTP kabel méně kvalitní (například poměděný hliník) a vedení bude mít okolo 20m, nemusíte se obávat žádných problémů. Naše nabízené UTP kabely jsou vysoce kvalitní a plně měděné.

Na těle převodníku je boční konzole, která umožňuje spojení twistů k sobě zasunutím a tím vznikne pevná konzole pro lepší matipulaci.

Sadu lze použít i na klasický analog D1 nebo 960H.

Specifické reference